Řídí červené auto a jede podél železniční trati. Auto zatroubí, slyšíme štěkot psů. Následně je Milan u nich a krmí je. Pod záběry zní jeho hlas:

Ten…, ten největší, to je jejich táta, to je Rex, ten s tím modrým okem, tenhlenten co se s ním pere, to je jeho syn, to je Kazan, ten chlupatej, to je Bary, a dvě fenky jsou to – Barča a Brita. Je to vlastně máma a táta a tři jejich štěňata.

Milan stojí ve výtahu zády k zrcadlu, v zrcadle je vidět režisér Ivan Vojnár a někteří ze štábu. Starší žena (zřejmě Milanova přítelkyně) řekne: Tak já už jsem to zmáčkla.

Milan:
Byl jsem teda zkraje šestýho ledna v nemocnici, bylo mi trošku zle.

Milan bere kbelík, jde chodbou zřejmě nějakého úřadu (soudě podle nástěnek na chodbě) směrem ke své sedící přítelkyni, na kterou je posléze i bližší záběr.

Milan:
Kvůli psům jsem musel požádat, aby mě v sobotu pustili, protože neměl kdo mi nakrmit psy.

Milan otevírá dveře svého bytu, vchází dovnitř.

Milan:
Tak já to tady mám strašně malinký, takže tady se bude těžko pomalu otáčet, jak se řiká… Pojďte, je to mrňavý, jenom jeden pokojík, takže tady jako… to se těžko pro více lidí dá uvažovat.

Kamera průběžně zabírá věci z bytu, který je přeplněný. Milan ukazuje věci.

Milan:
Tam mám takovej…, to jsem měl ještě…, to jsem bydlel před pěti lety mimo ten penzion, takovej krb, elektrický jako to je. Rádia…
No já jsem v těchto letech těch věcí nasbíral hodně, no…, jako mám…, nechtěl jsem to, když jsem se tu stěhoval, někde vyházet, tak to tady je v jednom místě, je toho moc, no, jak se řiká, takový…
No tady mám dokonce…, mám na zahradě psy a tady mám takové psy aspoň doma (záběr na umělé psy), co jsem si jako pořídil, někde na tom jsem byl, na trhu jsem viděl, se mi to líbilo, protože já jsem takový fanda psů jako, pejskař takzvanej. Bylo by mi jako kdybych neměl tu starost asi líp, ale mně je líto těch psů dát to do útulku, protože tam by byli zavření, že.


Předchozí scénaDalší scéna


 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..