Josef je na diskotéce. Prochází, na provaze na krku má klobouk, fotí holky. Tančí tam i herečka Anna Stropnická, kterou též fotí. Následně je muzika tišší, Josef prochází s foťákem nějakou chodbou, na hlavě má klobouk, otevře dveře zřejmě do svého bytu, sundává klobouk, chodí, odkládá foťák, do toho zní jeho hlas:

Jsem už skoro půl roku bez práce. Ono se tam vlastně, když člověk přijde o tu práci, tak to člověk taky má různé deprese, nebo určitě taky na to musí myslet, jestli si tu práci najde, nemá peníze…

Josef sedí na posteli a mluví. Během vyprávění je vidět fotka nějaké skupinky mladých a další fotky, zřejmě ze zmiňovaných akcí.

Josef:
Já už jsem před tím byl zaregistrovaný na líbím se ti.cz a partyplanet.cz. A líbím se ti.cz vlastně dělá párty, to už se jmenuje přímo Líbím se ti live párty, to už je vlastně de facto night life, a to už jsou vlastně seznamovací párty, tam se neměří čas na dny, ale na mejdany, jo. Takže hodně lidí mě už samo osloví, s tím, že chcou fotky. Co se mi i hodně stává, když jsou tam holky s kamarádama, tak ty holky ani moc nechcou, ale ti kamarádi jsou takoví akční. Když řeknu – hoši, tady to by byl dobrej snímek, kdyby slečna byla třeba…, kdyby rozepla to triko, tak slečna třeba nechce, ale tam má třeba šest kamarádů, kteří ochotně prostě už ji rozepnou a tak, jo, a vypadá to hodně dobře, to jsou nejlepší snímky…

Záběry z mobilu Josefova otce: Josef s foťákem, za ním stromy a nápis ZÁBĚR Z OTCOVA MOBILU, následně se tam objeví Pepova sestra, u toho nápis PEPOVA SESTRA MARTA, která kouká na Pepu jak fotí. Záběry na stromy, tekoucí potok.

Josef sedí na posteli a mluví:
Já jsem fotil jednu slečnu, nebo dívku s přítelem, a já jsem měl nápad, že ji nafotím se zbraní, a ještě ňákou inscenovanou fotografii s ručním granátem. Já jsem jí ještě říkal, až to budem fotit, tak ať udělá takový vylekaný výraz, prostě že ruční granát, že jí to tam tak dává. Tak je to vlastně tak z boku focený, jak ona se tak vlastně dívá do toho výstřihu, ten je tak za ní a dává jí tam ten granát, jo. Když se třeba fotí ženský akt, tak vlastně to tělo ženské je vlastně, de facto vlastně béžová barva, to je bílá. Když se vezme třeba ta zbraň, tak to má vlastně takový jednoduchý linie, já to třeba beru z pohledu, aby ne že jako je to brutální, ale aby to dobře vypadalo na těch fotkách. Když ta žena chce třeba ňáký další focení, tak jako se tomu nebráním, ale co se týká toho bližšího vztahu, tak (vrtí hlavou) ne.

Během povídání byl záběr i na fotku, kde na spodní části dívčích hýždí v kalhotkách byly barevné kameny.

Následuje scéna z diskotéky – Anna Stropnická, ztvárňující dívku z diskotéky, má hlavu na stolku a spí, vedle jsou další dva prázdné stolky, slyšíme hluk diskotéky, Josef sedí naproti Anně, zvedá se s foťákem a odchází. Následuje fotka Anny, jak tančí, a pár dalších fotek – na jedné je skupina mladých, na druhé tančící slečna. Je slyšet cvakání foťáku.


Předchozí scéna – Další scéna


 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..